Tolga Erener, "GÖRELE'YE SEVDALIYIZ"

  • Güncelleme: 04.06.2020 13:25
  • Okunma: 1763 kez
  • Yorum: 0
Tolga Erener,

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, makam kapısını söktürerek başlattığı hizmet çalışmalarında, Görele'de büyük değişimi anlattı.

Başkan Erener Görele'yi örnek alınan parmakla gösterilen her alanda bahsedilen bir şehir yaptıklarını belirterek Görele'ye olan sevdasının hiç bitmeyeceğini söyledi.

Erener göreve geldiğimiz günden itibaren işimiz gücümüz Görele diyerek kolları sıvadık Görele'yi halkımızla yöneteceğiz diyerek hizmet çalışmalarımıza makam kapımızı sökerek başladık. Halk meclisi, çay sohbeti toplantılarımızda, mahalle gezilerimizle halkımızın yanında olmaya, onların görüş ve fikirlerini almaya gayret gösterdik. Herkesin dertleriyle dertlenip, acılarını paylaşmaya her kesime elimizi uzatmaya özen gösterdik. Bunlar bizler için yapmış olduğumuz hizmet ve kazandırdığımız yatırımlardan daha önemli oldu.  Sivil toplum örgütlerimizle, siyasi parti temsilcilerimizle, muhtarlarımızla,  kurumlarımızla işbirliği ve iletişim içinde olmayı demokrasi anlayışımız kabul ettik.  Sosyal , kültürel,  sanatsal ve sportif faaliyetlere önem verdik diyerek göre "Bizim sevdamız" açıklaması yaptı

Anahtar Kelimeler: Tolga Erener, Görele Belediyesi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz