MHP GÖRELE İLÇE BAŞKANLIĞI 13.OLAĞAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ...

  • Güncelleme: 13.10.2020 17:12
  • Okunma: 4945 kez
  • Yorum: 0
MHP GÖRELE İLÇE BAŞKANLIĞI 13.OLAĞAN KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Görele ilçe Başkanlığına mevcut başkan Hasan Ali Kodal yeniden seçildi.
Görele Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde yapılan kongreye MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, başta olmak üzere çok sayıda partili katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okumasıyla başlayan kongrede divan heyetinin oluşturulmasının ardından İlçe Başkanı Hasan Ali Kodal'ın yaptığı konuşmada, "Biz bir olacağız, Görele teşkilatı olarak, ülkücü iradenin teşkilatlarda yaşadığını, ülkücü iradenin hiçbir zaman ölmediğini, fitne fücurun, ihanetin Görele teşkilatında yer almadığını ve almayacağını göstermek için buradayız. Birilerinin istikbalini, birilerinin geleceğini, birilerinin şahsi egolarını değil, arkadaşlarımızla burada beraber ve ne yapabileceğimizin gayesini, derdini, sorumluluğunu edinmiş insanlar olarak buradayız" dedi.
Daha sonra kürsüye davet edilen MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, “Tüm Dünyayı Tehdit altına alan Covid- 19 yüzünden Seçimlerimiz sadece kendi teşkilatımız arasında ve delegelerimizden oluşmaktadır. Bundan dolayı da misafir edemediğimiz, davet edemediğimiz çok kıymetli abilerimiz ablalarımız buradan özürlerimizi iletiyoruz. Partimize gelmek ve katılmak isteyen herkese kapımız her zaman açıktır. Bilge liderimiz, genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin Türk Milliyetçiliği fikriyatının yalnızca Milliyetçi Hareket Parti’sinin ve ülkücü hareketin ideolojisi olmaktan, bütün Türk milletinin dünya görüşü haline gelmesinde başrol üstlenmiştir” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz