Tolga Erener'den Görelespor Açıklaması

  • Güncelleme: 02.07.2020 10:50
  • Okunma: 489 kez
  • Yorum: 0
Tolga Erener'den Görelespor Açıklaması

       İlçemizin ortak bir değeri olan ve pek çok hemşerimizin yakınen takip ettiği Görelespor’umuz bilindiği üzere 2014-2015 sezonundan beri Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmekte . Şüphesiz güzide kulübümüze bugüne kadar birçok sporsever ve işadamımız yardımda bulundu . Onlara ve bugüne kadar yöneticilik yapan herkese teşekkür ederim.
        Şahsım ve kurumum olan belediyemizde kulübümüze destek olmuş ve olmaya devam edecektir . Bu süreç içerisinde Görelespor’a ilgi duyan hemen hemen herkes ile çalıştık . Bizim içinde büyük tecrübe oldu . 
         Son yapılan kongrede maalesef kulübümüzün yönetimine talipli çıkmayınca sırf sahipsiz kalmaması ve kayyuma devredilmemesi için , ricamız üzerine ve bizim desteğimizle mevcut başkan ve yönetimi kulübe talip oldu . Onlara da çok teşekkür ederim . 
            Yarım kalan tesis bitirilip , hizmete açıldığı gibi , bu sezon takımımız Türkiye Kupasında Merzifonspor , Yomraspor ve Giresunspor’umuzu eledi , 1.lig takımı Altay ‘a deplasmanda son dakika golü ile elendi. Ligde ise umulan bulunamasa bile aynı ilin takımı Bulancaksporun üstünde bir puan alındı.
             Futbol yoruma açık , üzerinde asla fikir birliği sağlanmayan bir spor dalı , dolayısı ile asla tam bir memnuniyet duyulamamakta. Burada belediye olarak kulübümüz için tek tek neler yaptığımızı sayacak halimizde yok.
            Ancak özellikle bu sezon şahsım ve kurumum üzerine Görelespor bahanesi ile takım ile ilgili olumsuz algı hareketleri yapılmaya çok çalışıldı . Yukarıda da belirttiğim üzere kulübe talipli çıkmayınca kayyuma gitmemesi için mecburen fedakarlıkta bulunuldu. 
              Sonuç olarak ligler bitirildi ve önümüzde yeni bir sezon var . Yönetim ile görüştük ve yakında kongre kararı verilecek . 
               İstediğimiz Görelespor sevdalısı işadamı ve sporseverlerin biraraya gelerek , yönetime talip olmalarıdır . Bu şekilde bizim üzerimizdeki yükte bir nebze kalkacaktır . Hazır tesisimiz var ve ilgilendiğimiz dönemden kimseye borcumuz yok. 
                                               Saygılarımla ,

Anahtar Kelimeler: görelespor başkanı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz