Giresun'daki sel felaketinde can kaybı 11'e çıktı...

  • Güncelleme: 04.09.2020 14:34
  • Okunma: 2772 kez
  • Yorum: 0
Giresun’da geçtiğimiz 22 Ağustos akşamı yaşanan sel felaketinde kayıp olan 1’i asker 5 kişiden Jandarma Uzman Çavuş Sami Yılmaz’ın cansız bedeni, Harşit Çayı'nda olay yerinden 5 kilometre ileride bulundu
Giresun'daki sel felaketinde can kaybı 11'e çıktı...

Jandarma personelini taşıyan aracın menfezin çökmesi sonucu Harşit Çayı’na düşmesinin ardından kaybolan, biri jandarma personeli ile biri de iş makinesi operatörü 2 kişiyi arama çalışmaları Harşit çayında sürüyordu.

İHA'nın haberine göre, yapılan çalışmalar kapsamında bir kişinin cansız bedenine olay yerinden 5 km ileride ulaşıldı. Çalışmalar sonucunda şahsın Jandarma Uzman Çavuş Sami Yılmaz olduğu belirlendi.

 

Aynı yerde kaybolan iş makinesi operatörü Ali Akbulut ile Espiye’de kaybolan Umut Cantürk ve Çaldağ beldesinde selde kaybolan Davut Akgün ile Emine Akgün’ü arama çalışmaları ise sürüyor.

Öte yandan sel felaketinde Jandarma Uzman Çavuş Onur Kıran, Jandarma Uzman Çavuş Burak Tok, Jandarma Uzman Çavuş Erdem Çıtır, Jandarma Uzman Çavuş Aykut Variyenli şehit olurken, Kemal Akar, Betül Akgün, İsmail Güdük, Yasemin Özdemir, Ali Aydın ve Akif Abdioğlu hayatlarını kaybetmişti.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz